فروش درخت ژینکو ( جینکو ) بیلوبا دستگاه لیزر

نام پارسی &# دستگاه لیزر پیچ اناری , جیکوبیلوبا , کهن دار

نام ان دستگاه لیزر یسی : Ginkgo , Maidenhair tree دستگاه لیزر

اسم علمی : Ginkgo biloba


خانواده : Ginkgoaceae دستگاه لیزر

برگ درخت جینکوبیلوبا
دستگاه لیزر
ژینکو درختی است مرتبط با دوران ژوراسیک عصری که موجودات زنده عظیم جثه بر زمین حکمرانی می کردند . ژینکو به ملازم درخت متاسکویا ( Metasequoia ) سنگواره های زنده عصر دایناسورها می باشند و قصه هایی از آن دور دستگاه لیزر ان برای انسان امروزی دارا‌هستند . این درخت را حد فاصل نهانزادان و پیدازادان طبقه بندی می نمایند . در حالی که قبلا جزو سوزنی برگان تقسیم بندی می شد .

جینک دستگاه لیزر وبیلوبا در فصل بهار و تابستان

درخت دستگاه لیزر جینکوبیلوبا در فصل بهار و تابستان
ل دستگاه لیزر
گیاه دستگاه لیزر ی است مستقر چین و ژاپن و برگ های آن شبیه گیاه پر سیاوشان است . با اینکه که‌این درخت در اکثر زمان ها خاک ها رویش می کند اما شایسته ترین نتیجه در خاک های با زهکشی کامل حاصل می‌شود . خلق و خوی رشدی ژینکو قابل پیش بینی نی دستگاه لیزر ست , علی الخصوص در صورتی از بذر به دست آمده باشد . در مدت جوانی احتمال دارد پرورش نا منظمی از خود نشان دهد و نزدیک به وصال به مرحله بلوغ به فرم منظم مخروطی در آید . دو پایه است و پایه های ماده در صورت بارور شدن میوه های شبیه آلو ایجاد می کنند . که هنگام رسیدن کامل بویی نامطبوعی تولید می نمایند به‌این خاطر خوب تر است از قلمه های حاصل از اساس های نر فایده کرد . قلمه های قابل انعطاف حاصل از این گیاه در تابستان در تحت سیستم میست ریشه دار میشوند . افات و بیماری خاصی ندارند .

درخت جینکوبیلوبا در پاییز

درخت جینکوبیلوبا در فصل پاییز

درختی پهناور و خزان‌پذیر با برگ‌های بادبزنی شکل است . این درخت دوپایه و ساکن چین است و نوعی فسیل زنده به‌شمار می آید و یک کدام از قدیمی‌ترین گونه‌های درختی روی زمین است .
این درخت خزان کننده در بخش اعظمی از قسمتهای معتدل دنیا به ویژه بخشها معتدل و مرطوب به‌خوبی رویش می نماید و به محدوده وسیعی از اقلیم‌ها و شرایط نامساعد مقاومت دارد . ژینکو در خاک های عمیق با زهکش خوب و لومی شنی و حاصلخیز رشد مناسبی داراست .
ژینکو گیاه دارویی ارزشمندی است که برای اهداف دارویی متنوعی قضیه به کار گیری قرار می گیرد و به مراد به کارگیری از بذر و مخصوصا برگ رشد می‌یابد . فراورده‌های ژینکو که امروزه در دسترس هستند از برگ آن بدست میاید .

برگ جینکوبیلوبا

در نهالستان‌های پرورش برگ , درختان ژینکو به‌صورت متراکم کشت شده و برگ ها برای تهیه عصاره برداشت می گردند تا مورد فرآوری قرار گیرند .
برگ های درخت ژینکو در فصل‌پاییز زرد شده و در عرض یک شب می‌ریزند .
حداکثر بلندی آن ۲۵متر و گستردگی ۸ متر است .

ازدیاد و تکثیر :

بذر درخت جینکوژینکوبیلوبا

به منظور انتشار از طریق بذر میوه های آلو شکل در میانه فصل‌پاییز جمع آوری شده و بعد از حذف بخش گوشتی بذرها به مدت 10 هفته در حالت دمایی 15 – 20 رتبه سانتیگراد رار داده می شوند . آن‌گاه بذز ها در دمای 4 درجه سانتی گراد به مدت چندین ماه تیمار سرمایی اخذ می نمایند تا مهیا جوانه زنی شوند . به جهت ساخت گیاهان نر و ماده از بذر انتشار رویشی از طریق قلمه های حاصل از گیاهان نر ترجیح داده می‌شود . قلمه های علفی در اوایل تابستان بعد از تیمار با غلظت 8000 ppm IBA ریشه دار میشوند . تکثیر از روش لینک نیز امکان پذیر است .

نیاز نوری :
در محل های سایه – آفتاب به خوبی رویش می نماید .

دمای مطلوب :
دست‌کم دمای گزینه تحمل آن ۱۰ درجه ذیل صفر است .

کاربردها و فواید دارویی :
بذرهای آن هزاران سال است که در طب سنتی چین به ‌عنوان داروی قابض برای ریه استفاده می شود تا آسم و سرفه را درمان نماید . همچنین آن را تصفیه کننده خون , کمک کننده هاضمه , ضد کرم , تب بر و آنتی‌بیوتیک می دانند . اولین کاربرد برگ ها در چین , در سال ۱۴۳۶ برای درمان بیماری های پوست و آسیب های رمز گزارش شده‌است .
عصاره برگ ژینکو , کار بیولوژیکی وسیعی دارااست . عصاره خالص برگ گیاه , دارنده عمل بازکنندگی عروق شریانی و فعال کننده گردش خون در شرائین است که خود موجب رساندن خون بیشتر به بافت ها میگردد . عصاره برگ آن جریان خون را به مغز ارتقا می دهد و در نتیجه حافظه و بضاعت و توان فکری بهبود می یابد .
عصاره‌های استاندارد شده آن برای اشکال بیماری ها و نارسایی‌های خیالی و فیزیکی مربوط به سن , معالجه آلزایمر , اسکیزوفرنی , پارکینسون , نقص خاطر مرتبط با سن , ناتوانی مغزی , افسردگی و اضطراب , درمان طنین مزمن گوش یا زنگ گوش , لنگی متناوب , سرگیجه مزمن , نارسایی‌های جنسی , درد معده , بیماری‌های پوستی , ایجاد لخته در رگ و سایر اختلالات قلبی , عروقی و اعصاب مرکزی مؤثر است .
فرآورده‌های ژینکو از برگ